НОВИНИ

Азаров побачив небезпеку для демократії в об'єднанні "Свободи" та інших опозиціонерів

Об'єднання ВО "Свобода" та інших опозиційних партій є небезпечним для демократії. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відповідаючи на запитання угорських ЗМІ, повідомляє прес-служба уряду.

"Об’єднання «Свободи» та інших опозиційних сил – це не смішно, а небезпечно", - сказав Азаров, відповідаючи на запитання угорських ЗМІ чи не буде союз націоналістичної партії "Свобода" з опозиційними силами наступною перепоною на шляху України до ЄС, «оскільки смішно, що Яценюк і Тягнибок стоять поряд".

"Це дуже небезпечно для демократії в Україні, для національного миру та злагоди", - підкреслив прем’єр.

Нагадавши заяви опозиції про об’єднання виключно на основі спротиву владі, Азаров зауважив: "Виходить у них немає принципових розходжень, а завдання одне – захоплення влади».

Водночас, голова уряду заявив: "У нас достатньо сил, щоб навести порядок". Він також вважає, що "адекватна відповідь націоналістичним силам не може викликати непорозуміння у щирих прихильників демократії".

Нагадаємо, 27 березня Азаров з криком вигнав із зали засідань уряду народного депутата від фракції УДАР Сергія Капліна, який намагався взяти слово.

Партія УДАР готує звернення до Генеральної прокуратури у зв’язку з порушенням Азаровим законодавства та перевищення ним своїх службових повноважень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.