НОВИНИ

Регіонал хоче, аби Рада відпрацювала дні "блокування" у квітні

Депутат Партії регіонів Володимир Олійник вважає за доцільне проведення пленарних засідань парламенту 9-12 квітня. Про це він сказав "Українським новинам".

"Напевно, якщо опозиція багато часу відняла на блокування, то потрібно якось надолужити законодавчу роботу, бо це основне в роботі Верховної Ради", - сказав депутат.

Зі слів Олійника, у парламенті перебуває велика кількість законопроектів, які довгий час не можуть бути розглянуті.

Зокрема, з його слів, низка законопроектів Кабінету Міністрів за змінами у державний бюджет на 2013 рік, які необхідно розглянути найближчим часом.

Також депутат зазначив, що затягнуто розгляд питань, пов'язаних з обов'язками України перед Радою Європи.

Як приклад він навів законопроект, погоджений із Групою держав Ради Європи проти корупції (GRECO), про спеціальну конфіскацію, який Рада не може розглянути вже протягом тривалого часу.

Крім того, на думку Олійника, серед першочергових документів для розгляду парламенту, для яких часу ще не вистачило, - законопроекти із боротьби з корупцією.

Згідно з розкладом пленарних засідань, розміщеному на сайті парламенту, у квітні Рада має працювати з 2 по 5 число.

Нагадаємо, 5 березня народні депутати від опозиційних фракцій заблокували Верховну Раду, протестуючи проти позбавлення Сергія Власенка депутатського мандата.

19 березня Верховна Рада розпочала роботу. Опозиція погодилася на розблокування Ради, висловивши свої вимоги: розгляд проекту постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування фактів антиконституційного перегляду владою волевиявлення українського народу на парламентських виборах 2012 року, проекту постанови ВР про призначення чергових виборів депутатів Київради і міського голови Києва, а також заслухання звітів уряду та президента.

Згодом в опозиції заявили, що депутатам не нараховували зарплату за ті пленарні дні, в які відбувалося блокування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.