НОВИНИ

У Міндоходів хочуть скасувати пільги, які не стимулюють бізнес

Міністерство доходів і зборів планує винести на обговорення з бізнесом питання скасування пільг. Про це заявив глава міністерства Олександр Клименко під час зустрічі з представниками Американської торгівельної палати, йдеться у повідомленні прес-служби міністерства.

У Міндоходів повідомили, що не менш  важливим напрямом роботи є інвентаризація податкових пільг, яку на даний момент проводить Міндоходів у складі спеціально створеної для цього урядової комісії.

 «Ми маємо намір залишити тільки ті пільги, які дійсно виконують свою стимулюючу функцію. Питання скасування пільг ми плануємо винести на обговорення з бізнесом, у тому числі, в рамках Інвестиційної Ради, щоб інвестори самі дали оцінку доцільності тих чи інших пільг», - сказав Клименко.

За його словами, пріоритетним є створення рівних конкурентних умов для бізнесу за рахунок детінізації економіки, боротьби з контрабандою, законодавчого запровадження механізмів контролю за трансфертним ціноутворенням.

Як раніше повідомлялося, ЖКГ, транспортна інфраструктура, машинобудування та сільське господарство на 19 років отримають податкові пільги. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.