НОВИНИ

Сергія Таруту і Віталія Гайдука допитають у «справі Щербаня»

Суд задовольнив клопотання захисників лідера опозиції Юлії Тимошенко щодо допиту у судовому засіданні в рамках досудового розслідування у «справі Щербаня» бізнесменів Сергія Тарути та Віталія Гайдука. Про це повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

Допит Тарути призначений на 2 квітня 2013 року, попередня дата допиту Гайдука – 5 квітня.

Як відомо, вчора захисники Юлії Тимошенко повідомили, що вимагатимуть допиту Сергія Тарути та Віталія Гайдука у відкритому судовому засіданні, які є свідками Генпрокуратури, вже допитувалися слідчими і показання яких є у матеріалах справи.

Сергій Власенко заявляв, що «покази цих людей, очевидно, вступають у конфлікт з показами Володимира Щербаня і прокуратура чомусь не хоче їх допитувати у публічному режимі».

При цьому, станом на сьогоднішній день, ГПУ так і не надала захисникам Тимошенко протоколи допитів цих свідків.

Нагадаємо, 18 січня Генеральна прокуратура заявила, що завершила розслідування кримінальної справи щодо вбивства народного депутата Євгена Щербаня у 1996 році. Тимошенко було «вручено підозру» в організації цього злочину.

Тимошенко заперечує свою причетність до вбивства та заявляє, що нові обвинувачення буде неважко спростувати в міжнародних судах.

Як повідомлялось, у справі про вбивство Євгена Щербаня, в причетності до організації якого підозрюють екс-прем'єра Юлії Тимошенко, вже було допитано четверо свідків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.