НОВИНИ

Мазурчак після відставки планує продовжити роботу з Поповим в КМДА

Колишній перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак не виключає, що продовжить працювати в КМДА. Про це Мазурчак заявив в інтерв’ю «Українським новинам».

«Я себе бачу поруч з Поповим. Це може бути і радник, і інша посада», - розповів Мазурчак.

Він підтвердив, що уже спілкувався з Поповим на цю тему.

Так, ми говорили.  Але я попросив час трохи відпочити. І взагалі, з приводу подальшої роботи, хочу сказати, що головне не те, що про тебе подумають, головне те, як ти себе оцінюєш. Ти сам повинен себе поважати і робити те, що не суперечить твоїй совісті. Я думаю, що у мене з моїм досвідом, не буде проблем з тим, де працювати», - зауважив Мазурчак.

Від оприлюднення конкретної пропозиції, щодо подальшої роботи Мазурчак відмовився.

Водночас, він вважає, що уряд негативно оцінить його дії у надзвичайній ситуації викликаній негодою

« Кабмін мою роботу оцінить, як негативну. Я ще раніше оцінив їх роботу як негативну, і вирішив, що краще я сам дам собі оцінку, ніж буду чекати їх думки. Я все ж вважаю, що міською владою не були чітко розставлені пріоритети. Замість того, щоб говорити про четвертій гілці метро, потрібно було шукати гроші на запобігання або мінімізацію наслідків негоди», - пояснив Мазурчак.

На його думку, для цього Попов спочатку повинен стати мером.

«У нього немає зараз всіх можливостей. Він не легітимізувати. Бути обраним і бути призначеним - це абсолютно різні речі. Коли ти призначений, ти повинен чітко служити тому, хто тебе призначив. Коли обраний, то ти служиш тим, хто тебе обрав», - підкреслив Мазурчак.

Як повідомлялось, головаКМДА Олександр Попов не має наміру йти у відставку і йому не соромно, оскільки його роботу оцінюють президент і уряд.

Нагадаємо, 26 березня голова КМДА Олександр Попов звільнив першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака, начальника управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Віталія Пшеничного та голову «Київавтодору» Георгія Глинського.

Приймаючи відставку Мазурчака Попов зауважив.  "Я поважаю вас, але роботу ви мали організувати краще".

Мазурчак раніше заявив, що готовий взяти на себе провину за ситуацію, що склалася у Києві після двох днів снігопадів.

Читайте також Весняний апокаліпсис у Києві: сніг став детектором брехні для влади  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.