НОВИНИ

У Держінвестпроекті переконують, що Каськів не підписував жодних документів з людиною Іванющенка

Держінвестпроект заявляє про недостовірність інформації про підписання керівником відомства Владиславом Каськівим меморандум про будівництво індустріального парку в місті Кременчук. Про це йдеться у офіційному коментарі Держінвестпроекту, який отримав Тиждень.ua.

«28 березня 2013 року на інформаційному сайті «Наші гроші» була оприлюднена інформація про те, що В.Каськів підписав меморандум про будівництво індустріального парку в м. Кременчук. Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами заявляє, що дана публікація не відповідає дійсності і містить недостовірну інформацію. По-перше, Голова Держінвестпроекту не відвідував м. Кременчук і не брав участі в підписанні будь-яких документів, пов’язаних із будівництвом парків. По-друге, індустріальний парк, який фігурує в статті, не входить в перелік 10-ти індустріальних парків, які реалізовуватимуться в рамках НП «Індустріальні парки», йдеться у коментарі.

Також у відомстві нагадали, що Держінвестпроект реалізує Національний проект «Індустріальні парки», в рамках якого мають бути створені перші десять індустріальних парків в Україні.

«Нині Урядом України здійснюються заходи по відбору перших 10 індустріальних парків. 4 вересня 2012 року у дію вступив Закон України «Про індустріальні парки», автором якого є, на той час ще діючий депутат Верховної Ради, Владислав Каськів», - переконують у відомстві.

Як повідомлялось, за інформацією інтернет-видання "Наші гроші" днями у Кременчузі, був гучно підписаний Меморандум про будівництво індустріального парку. У своєму прес-релізі Держагенство повідомляло, що інвестором будівництва стане компанія «Overseas Merchandising Corporation Ltd.» (м. Лондон) і її президент Хемант Кумар Патак.

Втім згодом виявилось, що британський бізнесмен і уродженець Індії, з початків 90-их мешкає в Україні і пов'язаний зі структурами народного депутата від ПР Юрія Іванющенка.

Нагадаємо, розслідування одного з найгучніших іміджевих провалів України в минулому році - обставин підписання угоди про будівництво LNG-терміналу - закінчилося всього лише рекомендаціями винести догану голові Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владиславу Каськіву.

Урядова комісія визнала, що переговори з іспанською Gas Natural Fenosa не були закінчені, а договір був підписаний з особою, яка не мала на те підстав. Догану Каськіву пропонується винести за неналежне виконання посадових обов'язків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.