НОВИНИ

Безсмертний: влада не спиниться перед довічним для Тимошенко

Політичні переслідування екс-прем’єра Юлії Тимошенко можуть зробити її наступним президентом України. Таку думку в інтерв’ю Тиждень.ua висловив колишній «польовий командир» Майдану, віце-прем’єр у першому уряді Тимошенко Роман Безсмертний.

«Станом на 1997 рік антирейтинг Юлії Володимирівни складав «мінус» 74%. А в 2010 вона ледь не виграла президентські вибори, набравши понад 45 %, більше 11,5 мільйона голосів. Ось вам прогрес за 13 років», - відзначив Безсмертний.

Політик наголосив, що Тимошенко залишається впливовою політичною фігурою, котра лякає чинну владу.

«Я пам’ятаю, як вона жодного слова не говорила українською мовою. Але дуже швидко нею оволоділа. Так само, пам’ятаю, вона абсолютно не вміла спілкуватись із людьми! Але дуже швидко увійшла в раж, оволоділа інструментами спілкування», - згадав Безсмертний.

«Я ніколи не вважав її своїм політичним побратимом. Але і як союзника, і як опонента, Тимошенко треба поважати», - додав він.

На думку Безсмертного, після ув’язнення Тимошенко та екс-голови МВС Луценка в опозиції не лишилось рівнозначних їм політичних фігур.

«Відсутність у публічній політиці таких китів, як Тимошенко й Луценко, породила порожнечу. Ніхто з тих, що намагаються зайняти їхні місця, найближчим часом їхнього рівня не досягнуть. До того ж, позиції нових опозиційних лідерів залишаються дуже вразливими», - вважає Безсмертний.

Водночас, на його думку, ризик довічного ув’язнення Тимошенко за звинуваченням в убивстві Євгена Щербаня є дуже високим.

«Ці хлопці такі, що вони не зупиняться, поки не дотиснуть», - сказав Безсмертний, коментуючи дії влади щодо Тимошенко.

Повний текст інтерв’ю з Романом Безсмертним читайте тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.