НОВИНИ

Безсмертний розказав, як партія Ющенка допомогла регіоналам

Кризова ситуація в партії «Наша Україна» спричинена діями близького оточення екс-президента Віктора Ющенка. Про це в інтерв’ю Тиждень.ua сказав колишній голова виконкому цієї партії Роман Безсмертний.

«Я завжди казав, що це – його (Ющенка – Ред.) партія, і він повинен її очолювати як номінально, так і фактично. А моя справа – виконавча робота. Але на той час і оточення Віктора Андрійовича, і сам він сахались від «Нашої України», як від нечистої сили», - сказав Безсмертний, коментуючи свою добровільну відставку з партійної посади в 2007 році.

«У 2006 році я керував кампанією НУ на парламентських виборах – і жодного разу за всю кампанію не зустрівся з Ющенком! Контакти всіляко блокували», - додав він.

Коментуючи нещодавній конфлікт між Ющенком та екс-головою політради Сергієм Бондарчуком, Безсмертний підтвердив, що під час парламентських виборів 2012 року квоти НУ у виборчих комісіях були передані Партії регіонів.

«На бланках заявок, котрі подаються до дільничних і окружних виборчкомів, були проставлені факсиміле підпису Бондарчука, після чого ці бланки передали регіоналам. І вони майже по всіх областях таким чином ввели від імені НУ своїх людей», - розповів Безсмертний.

«Я не переоцінюю свого впливу в «Нашій Україні», але не міг навіть уявити такий безславний кінець масштабного проекту. Впевнений, що партія ще могла би існувати при розумному керівництві», - сказав він.

Повний текст інтерв’ю з Романом Безсмертним читайте тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.