НОВИНИ

Тюремники запевняють, що переведуть Тимошенко до колонії лише з дозволу медиків

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко буде етапована до Качанівської колонію з лікарні «Укрзалізниці» лише за наявності згоди на це медиків, які курують курс її реабілітації. Про це заявив перший заступник голови Державної пенітенціарної служби Сергій Сидоренко на брифінгу.

"Це (терміни етапування Тимошенко до колонії – ред.) залежить від висновку медичних працівників, у першу чергу, тієї установи, де вона проходить курс реабілітації", - зазначив він.

"Ми знаємо, що всі рішення корегуються й звіряються зі фахівцями клініки "Шаріте". Тому все залежить тільки від рекомендацій медпрацівників", - сказав Сидоренко.

На запитання, чи означає це, що якщо медики будуть проти етапування Тимошенко, заявляючи, що вона продовжує потребувати лікування й реабілітації, то пенітенціарна служба не буде вживати жодних радикальних дій, Сидоренко відповів: "Безумовно, ми не можемо наполягати, бо процес лікування й медичні висновки – це основні фактори, на яких базуються наші дії".

Як повідомлялось, раніше до Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" № 5 в Харкові, де проходить курс лікування екс-прем'єр Юлія Тимошенко, приїхали представники наглядової місії Європарламенту - екс-президент Європейського парламенту Пет Кокс і колишній президент Польщі Александр Кваснєвський.

Юлія Тимошенко перебуває у  лікарні з травня  2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.