НОВИНИ

Роман Безсмертний: Нинішня влада – це хвороба країни

В сучасних умовах в Україні можливо повторити ненасильницькі масові протести взірця 2004 року. Таку думку в інтерв’ю Тиждень.ua висловив один з «польових командирів» Майдану-2004 Роман Безсмертний.

«Головне – це щире й відверте спілкування з громадянами. Треба не прагнути використати людей, а організувати їх проти того, що їм уже болить! Це як лікування хвороби. Бо нинішня влада – це вже хвороба країни», - сказав він.

Політик також нагадав технології, котрі використовувались опозицією під час Помаранчевої революції.

«Ще з 2003 року не було такої масової акції в Києві, щоб МВС, СБУ, УМВС у місті Києві, КМДА не були поінформовані про графік і перебіг цих акцій. І це ми їх інформували.

Для чого це робилося? Бо я розумів, що ми відповідаємо за безпеку людей. Тому за 20 днів, а іноді й за місяць усі ці органи інформувались листом про все, аж до того, де будуть рухатись колони, і який початок, а який кінець дислокації», - розповів Безсмертний.

«Якщо акція потужна, її ніхто не спинить. Принцип простий: чим більше людей – тим більше безпеки», - додав він.

Безсмертний також сказав, що нещодавно обговорював цю тематику під час візиту до колонії, де утримується екс-голова МВС Юрій Луценко.

«Ми були там з Володимиром Філенком і Тарасом Стецьківим… Обговорювали поточне становище, обговорювали й можливі шляхи розвитку подій. Зокрема – можливість загальнонаціонального Майдану, регіональних та місцевих майданів, профспілкові страйки», - повідомив політик.

«Обговорювали такі нові явища, як відмову бізнесу від сплати податків. Такі розмови серед бізнесу є, оскільки держава сьогодні ґвалтує бізнес.», - також сказав Безсмертний.

Повний текст інтерв’ю з Романом Безсмертним читайте тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.