НОВИНИ

У Азарова вже визначили, що будувати до Євробаскету-2015 на 200 млн грн

Кабінет міністрів затвердив перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту спортивних споруд і фізкультурно-спортивної інфраструктури та організаційних заходів на 2013 рік під час проведення в Україні фінального турніру Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

Загальна сума витрат вже складає 200 млн грн.

Згідно з розпорядженням уряду № 161-р від 11 березня 2013 року, найбільша сума коштів (72,4 млн грн) буде спрямована на проектування та реконструкцію будівлі Універсально-видовищного спортивного палацу "Метеор" у Дніпропетровську, а також на проектування та капремонт другої черги Палацу спорту в Києві (70 млн грн).

На проектування та будівництво тренувальних баз буде виділено 16,9 млн грн, з яких на підготовчі роботи в Києві, Донецькій, Одеській, Львівській і Харківській областях буде направлено по 0,5 млн грн, Дніпропетровській – 14,4 млн грн.

На проектування та будівництво тренувальних комплексів для підготовки національної збірної команди в Києві і області, Львівській області та АРК буде виділено 40,7 млн грн.

Як повідомлялося, Україна 18 грудня 2011 року здобула право на проведення фінального турніру Чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році. Заявки на прийом матчів турніру подали Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Львів та Івано-Франківськ.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр Олександр Вілкул заявивв, що вболівальники, які приїдуть на чемпіонат Європи з баскетболу 2015 року, можуть залишити в Україні, як мінімум 200 мільйонів євро.

На організацію Євро-2012 в Україні було витрачено близько $5 млрд, а повернулося в казну близько $1 млрд. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.