НОВИНИ

Кокс і Кваснєвський приїхали до Тимошенко

До Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" № 5 в Харкові, де проходить курс лікування екс-прем'єр Юлія Тимошенко, приїхали представники наглядової місії Європарламенту - екс-президент Європейського парламенту Пет Кокс і колишній президент Польщі Александр Кваснєвський.

Кортеж із шести машин із мікроавтобусом, в якому були представники Європарламенту, в'їхав на територію лікарні об 11.05. Прибічники екс-прем'єра, що чергують під лікарнею, зустріли кортеж, скандуючи "Юлі-волю!"

Незадовго до цього до лікарні приїхали начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащіков, начальник управління Державної пенітенціарної служби в Харківській області Євген Бараш і прокурор Харківської області Геннадій Тюрін.

Як відомо, Пет Кокс і Алєкснадр Кваснєвський є  спостерігачами від Європейського парламенту із судових процесів над екс-прем'єром Юлією Тимошенко, екс-міністра  Юрія Луценка та колишнього тимчасово виконувача обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка.

Останній візит місії Кокса-Кваснєвського до України відбувся 4-5 лютого. Тоді екс-президенти відвідали Менську колонію, де зустрілися з Юрієм Луценком, а також ЦКЛ № 5, де проходить лікування Юлія Тимошенко.Очікується, що вже у квітні вони оприлюднять остаточну доповідь про результати своєї роботи. 

Європарламентарі Ребекка Гармс та Ельжбета Катажина Лукачієвська констатують відсутність прогресу у судових справах ув'язнених українських політиків, які відстежує місія Європарламенту Кокса-Квасневського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.