НОВИНИ

Апеляційний суд не змінив вирок за графіті з Януковичем

Апеляційний суд Cумської області не змінив вирок у справі "сумських графітчиків", які намалювали у місті зображення людини, схожої на Віктора Януковича, з червоною цяткою на лобі. Про це повідомили у прес-службі "Чорного комітету".

"Перед тим, як зачитати вирок, суддя на п'ять хвилин пішов у нарадчу кімнату, після чого повернувся з уже роздрукованим вироком, і під крики "ганьба" почав його зачитувати",  – повідомили в "Чорному комітеті".

Деякі активісти тримали в руках зображення трафарету, за який засудили хлопців.

Нагадаємо,  Зарічний районний суд Сум 14 січня засудив Ігоря Ганненка до одного року і восьми місяців позбавлення волі, а Володимира Никоненка - до одного року обмеження волі за зроблений ним трафаретний малюнок обличчя, схожого на Януковича.

Адвокат підсудних подав апеляцію до апеляційного суду Сумської області з проханням перший вирок пом'якшити, а другий – скасувати.

Крім цього, у Миколаєві в ніч проти 4 лютого затримали двох активістів ВО "Свобода" за малювання графіті. Пізніше їх звільнили. На знак солідарності подібні малюнки з'явилися в Києві, Одесі, Сумах, Севастополі, Львові, Миколаєві, а також в Броварах Київської області та Кривому Розі .

 Акції солідарності також пройшли в Сумах , Харкові , Рівному. Акція солідарності пройшла в Києві.

Читайте також: Автор скандального графіті з Януковичем: Чому я не люблю президента? А хто його любить?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.