НОВИНИ

Ударівець заявляє, що Азаров нацьковує на нього Генпрокуратуру

Народний депутат від фракції УДАР Сергій Каплін заявляє, що прем'єр-міністр Микола Азаров звернувся до представника Генеральної прокуратури із проханням дати правову оцінку дій цього парламентарія на засіданні Кабінету міністрів 27 березня. Про це повідомляє прес-служба УДАРу.

«Мені відомо, що після того, як охоронці виконали наказ Азарова, два «народних улюбленці» міністр освіти і науки Дмитро Табачник та глава МВС Віталій Захарченко підняли питання про притягнення мене до кримінальної відповідальності за самоуправство. Також було прийняте рішення, що Азаров подасть запит в Генпрокуратуру і далі продовжать справу проти мене», - сказав Каплін.

Нагадаємо, на засіданні уряду 27 березня прем'єр-міністр Микола Азаров з криком вигнав із зали засідань уряду народного депутата від фракції УДАР Сергія Капліна, який намагався взяти слово.

Сам Каплін пояснив, що Азарова розлютило питання про "велику воду". Прес-служба уряду заявила, що Азаров був змушений вигнати Капліна, оскільки той порушував регламенет КМУ.

Партія УДАР готує звернення до Генеральної прокуратури у зв’язку з порушенням Азаровим законодавства та перевищення ним своїх службових повноважень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.