НОВИНИ

У Тернополі опозиціонерам заборонили блокувати міліцію, прокуратуру та СБУ

Тернопільський окружний адміністративний суд постановою від 27 березня частково задовольнив вимоги Тернопільської облдержадміністрації щодо заборони мирної акції протесту "Вставай, Україно!", яка відбудеться в Тернополі 29 березня. Суд заборонив активістам блокувати роботу ОДА й управлінь міліції, прокуратури та СБУ. Про це повідомляє ВО «Свобода».

«Зокрема, суд постановив обмежити тернопільську громаду щодо реалізації права на мирні зібрання шляхом заборони обласним організаціям ВО "Свобода", ВО "Батьківщина" та партії "УДАР" під час проведення 29 березня акцій "Вставай, Україно!" блокування (перешкоджання роботи) Тернопільської ОДА, Прокуратури Тернопільської області, УМВС України в Тернопіль області, Управління СБУ в Тернопільській області», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Тернопільська обласна державна адміністрація 27 березня подала в Окружний адміністративний суд позов із вимогою заборонити 29 березня акцію протесту "Вставай, Україно!".

Як відомо, опозиція розпочала всеукраїнську акцію 14 березня. Протягом двох місяців марші й мітинги пройдуть у всіх обласних центрах, а завершиться вона всеукраїнським маршем у Києві 18 травня.

Мітинги вже відбулися у Вінниці, Ужгороді та Львові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.