НОВИНИ

Попов у відставку не піде. Йому не соромно

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов не має наміру йти у відставку. Про це він сказав сьогодні журналістам, відповідаючи на запитання про те, чи обговорювалося питання про його відставку.

«Хочу запитати: ви вважаєте мене безвідповідальною людиною? Те як ви вважаєте - у час, коли потрібно активізуватися, коли максимально необхідна віддача, - скласти повноваження, піти, сказати: "Все, мені це не цікаво"? – сказав Попов.

«Я взяв на себе зобов'язання і я їх виконаю. А щодо того, наскільки професійно я зробив це, наскільки я організував цей процес - це вже зробить (висновки – Ред.), безумовно, і Кабінет міністрів, і президент», - підкреслив він.

Попов також зазначив: «Мені зараз не соромно за те, що ми таку величезну роботу провели, що у нас сьогодні забезпечена практично в повному обсязі життєдіяльність міста».

Читайте також: Весняний апокаліпсис у Києві: сніг став детектором брехні для влади

Нагадаємо, 26 березня голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов прийняв відставку першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака та звільнив начальника управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Віталія Пшеничного та голову “Київавтодору” Георгія Глинського.

Прем’єр-міністр Микола Азаров назвав ці кадрові рішення обґрунтованими і справедливими і пообіцяв, що після завершення ліквідації наслідків стихії уряд «вимогливо розгляне питання про відповідальність інших працівників і керівників».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.