НОВИНИ

Попов створив штаб для попередження повені

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов на базі Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій створив штаб, що буде займатися попередженням повені та ліквідацією її наслідків. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Штаб очолив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой.

Попов підкреслив, що задачі, які стоять перед створеним штабом, потребують максимальної уваги і швидкої реакції.

«А саме: не допустити підтоплення низинних територій міста (Оболонь, Русанівка, Позняки, Осокорки та інші), пошкодження інженерних мереж, а особливо електромереж у житлових будинках, де можливе підтоплення підвальних приміщень; негайно звільнити зливоприймачі від снігу, забезпечити стабільну роботу дренажної системи», – йдеться у повідомленні.

За словами очільника міської адміністрації, сьогодні до прибирання від снігу зупинок громадського транспорту, липневих стоків, переходів тощо окрім комунальних служб залучено і 1000 військовослужбовців.

Також голова КМДА наголосив, що очікується підвищене навантаження на міські каналізаційні системи, тому особливу увагу треба приділити роботі «Київводоканалу», Бортницької станції аерації, посилити контроль за ситуацією на мулових полях БСА.

 Олександр Попов доручив забезпечити оперативний моніторинг якості бюветної води, яку п’ють кияни, а про результати повідомляти громадськість.

Окрім окреслених головою КМДА основних питань, у місті розроблений і вже реалізується план попередження повені та ліквідації її наслідків.

Як повідомлялось, вчора, 27 березня, Попов провів робочу нараду з членами Міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, аби відпрацювати план дій з підготовки до весняного паводку.

Віце-прем'єр Олександр Вілкул заявив, що активне танення снігу в Україні очікується з 5 квітня. 

Екологи прогнозують сильну повінь в Києві в результаті танення снігу, що випав у 20-х числах березня. "Може бути потужна повінь, коли десь в кінці квітня почне танути сніг. Затопити половину Лівого берега, Конча-Заспу, Поділ", - заявив директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко.

Керівник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських вважає, що підстав для паніки через загрозу повені в столиці немає.

Читайте також: Весняний апокаліпсис у Києві

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.