НОВИНИ

Телеканал Арбузова витратить ще понад 30 мільйонів на супутникий зв'язок і цифру

ТОВ «Банківське телебачення» уклало угоди на послуги супутникового зв’язку та планує укласти угоду на послуги цифрового телебачення в 2013 році на загальну суму понад 30 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

ТОВ «Космос-Зв’язок» отримає $1,23 млн за послуги оператора супутникового ретранслятора «AMOS-2».

Ще 0,34 млн грн коштуватимуть послуги ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ» з передачі цифрового потоку «БТБ» до обладнання, розміщеного на супутнику AMOS-2.

Відповідні угоди укладено 12 та 14 березня.

Окрім цього було акцептовано пропозицію ТОВ «Зеонбуд» на послуги оператора багатоканального мовлення в мережі МХ-5 вартістю 29,11 млн грн. Минулого року послуги «Зеонбуду» коштували телеканалу Нацбанку 11,34 млн грн. Тоді угоду було укладено на друге півріччя 2012 року.

У грудні 2010 року головою Нацбанку був призначений Сергій АрбузовУ червні 2011 року Нацбанк заснував ТОВ «Банківське телебачення» і за рахунок своїх коштів створив статутний фонд компанії у розмірі 10 млн грн, який пізніше був збільшений до 150 млн грн.

З того часу на оснащення та функціонування телеканалу коштом Нацбанку було проведено тендери на 117,97 млн грн. З них на обладнання було витрачено 73,41 млн грн, на транспортні засоби – 1,98 млн грн, ще 42,31 млн грн – на послуги супутника і користування багатоканальною мережею.

Видання вдізначає, що за неофіційними даними, в неформальний медіа-холдинг першого віце-прем’єра Сергія Арбузова разом з телеканалом «БТБ» входять газета «Капітал», друкований таблоїд «Взгляд» та сайт «Свободная пресса».

В 2012 році державні телеканали, місцеві ОДТРК та комунальні ТРК уклали угоди з «Зеонбудом» на загальну суму 48,41 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.