НОВИНИ

У Польщі не чули про пропозицію Януковича щодо спільного проведення Олімпіади

Голова уряду Польщі Дональд Туск вважає реальним організацію та проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року разом зі Словаччиною. Як повідомляє польське інформаційне агентство РАР, про це він сказав у словацькому місті Попрад, де бере участь у міжурядових польсько-словацьких консультаціях.

«Ми маємо насправді реальний шанс. Ця спроба також завдяки тому, що ми є разом, є реальною. Це не лише мрія, а конкретний план», – сказав він.

Прем’єр висловив упевненість, що Польща і Словаччина у випадку виграшу конкурсу на організацію Олімпіади отримають вигоду так само, як інші, попередні організатори.

У свою чергу міністр спорту Польщі Йоанна Муха, слова якої наводить сайт міністерства, зазначила, що проведення фіналу Чемпіонату Європи з футболу 2012 року підтвердило, що такий захід є економічно вигідним для країни.

«Я впевнена, що наша спільна кандидатура має великий шанс, аби отримати підтримку Міжнародного олімпійського комітету», – заявила вона.

Водночас прес-секретар Міністерства спорту Польщі Катажина Коханяк повідомила, що українська сторона офіційно не зверталася до польської з ідею разом подавати заявку на організацію зимової Олімпіади 2022 року. За її словами, вона не чула про переговори стосовно подачі заявки трьома державами: Польщею, Словаччиною та Україною.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович розповідав, що запропонував президентові Польщі Броніславу Коморовському та президентові Словаччини Івану Гашпаровичу об’єднатися для проведення зимових Олімпійських ігор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.