НОВИНИ

Дві тисячі машин з товарами не можуть потрапити до Сектора Газа

Більше 2 тисяч вантажівок з товарами для сектора Газа простоюють в портах Ізраїлю і на палестино-ізраїльському кордоні через посилення блокади 1,5-мільйонного прибережного анклаву. Про це повідомив глава Народного комітету проти блокади Джамаль аль-Худар.

Минулого четверга Ізраїль відповів на ракетний обстріл з боку бойовиків закриттям на невизначений термін прикордонного переходу "Керем-Шалом", через який в сектор Газа надходить весь легальний обсяг комерційних і гуманітарних вантажів.

"За тиждень в ізраїльських портах і на самому" Керем-Шалом "скупчилося вже більше 2 тисяч вантажівок, які очікують дозволу на в'їзд ... Майже тижневе закриття негативно позначилося на реалізації економічних проектів в Газі, затримавши поставки будівельних і сільськогосподарських матеріалів, продуктів харчування, інших товарів , які з часом можуть втратити свої якості ", - сказав аль-Худар.

Крім закриття "Керем-Шалом", Ізраїль минулого тижня вдвічі, з 9,6 до 4,8 км від узбережжя сектора Газа, скоротив акваторію Середземного моря, де палестинським рибалкам дозволено промисел.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.