НОВИНИ

Стрілянину в Одесі кваліфікували як "хуліганство"

В Одесі розпочато кримінальне провадження за фактом стрілянини біля будівлі Апеляційного суду Одеської області. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Одеської області.

У прес-службі нагадали, що 27 березня біля будівлі Одеського апеляційного суду по вул. Гайдара під час проведення акції на підтримку керівника кооперативу підприємців ринку «Куяльник» Євгена Хайкіна, який підозрюється у шахрайстві, виник конфлікт з особами, які постраждали від його діяльності.

"Конфлікт переріс у бійку і потяг застосування одним з його учасників пристрою для відстрілу патронами травматичної дії «Форт-12», - повідомили в прокуратурі.

За даними прес-служби, в результаті конфлікту двоє постраждалих доставлені до медичних установ міста з тілесними ушкодженнями. Згідно з висновком лікарів, загрози життю постраждалих немає.

Слідчим Малиновського райвідділу міліції відомості про подію, що призвела до госпіталізації кількох осіб, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство).

Проведення слідчих дій у кримінальному провадженні продовжується. Хід його розслідування узятий на контроль особисто прокурором області Олександром Галкіним.

Нагадаємо, міліція затримала двох чоловіків за підозрою у стрілянині під час акції в Одесі.