НОВИНИ

Азаров пригрозив продовжити кадрові чистки у Києві

Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає обґрунтованими і справедливими рішення про звільнення деяких київських чиновників через незадовільну роботу з ліквідації наслідків снігопаду у столиці. Про це він сказав на засіданні уряду.

Азаров наголосив, що під час ліквідації наслідків негоди керівники міських служб повинні брали на себе відповідальність і виявляти більше ініціативи.

«На жаль, не всі продемонстрували фаховість і відповідальність. Тому кадрове рішення щодо окремих керівників міського господарства обґрунтоване й справедливе. А після завершення ліквідації наслідків стихії ми вимогливо розглянемо питання про відповідальність інших працівників і керівників», - сказав глава уряду.

Він відзначив, що необхідно зробити дуже серйозні висновки з ситуації, в якій опинився Київ після негоди.

На перше місце, на думку Азарова, треба поставити будівництво сучасної окружної дороги, яка дозволить розвантажити місто. «Але одразу треба усвідомити, що окружна – це принаймні ще два нових мости. Хто не розуміє, яке це масштабне завдання, хай згадає, що за тридцять років в Києві був збудований лише один міст через Дніпро – це Дарницький міст. Важко, але цю проблему треба вирішувати», - сказав він.

По-друге, за словами Азарова, треба розвивати підземний громадський  транспорт і будувати тунельні розв’язки.

«По-третє, треба переозброїти комунальні служби. Придбати навантажувачі й необхідну «лінійку» вантажівок, а головне – дорожню мікротехніку, якої так бракує для прибирання дворів, проїздів, тротуарів. Давайте вдумаємося, що приблизно на тисячу квадратних кілометрів території Києва, на яку впали 50 мільйонів тонн снігу, є лише 150 снігоприбиральних машин. Тобто, по 333 тисячі тонн снігу на одну машину! Ось який масштаб необхідного переозброєння комунальних служб», - відзначив глава уряду.

Нагадаємо, 26 березня голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов прийняв відставку першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака та звільнив начальника управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Віталія Пшеничного та голову “Київавтодору” Георгія Глинського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.