НОВИНИ

Погода у Києві зірвала зустріч депутатів з представниками Chevron в Івано-Франківську

Депутати Івано-Франківської облради у вівторок не змогли провести робочу зустріч з представниками компанії Chevron з питання видобутку сланцевого газу на території області через несприятливі погодні умови. Про це повідомив перший заступник голови Івано-Франківської облради Олександр Левицький.

"Ми планували зустріч з представниками компанії Chevron, екологами, фахівцями з видобутку сланцевого газу, однак з урахуванням погодних умов і неможливості вилетіти з Києва через те, що не працює в штатному режимі аеропорт "Бориспіль", ця зустріч сьогодні не відбудеться. Ми отримали офіційні вибачення з цього приводу від керівництва компанії "Шеврон Україна", - повідомив Левицький під час проведення дня депутата у вівторок.

"Була велика зацікавленість у такій зустрічі, але ми змушені відкласти її", - додав він.

В ході дня депутата планувалося розглянути питання про виробництво природного газу із сланцевих порід, з яким повинен був виступити регіональний директор ТОВ "Шеврон Україна" Пітер Кларк.

Нагадаємо, депутати Львівської та Івано-Франківського облрад поки не погодили проект угоди про розподіл продукції (УРП) з Chevron з розробки розташованої в цих областях Олеської площі.

Через це Chevron почав проведення в цих областях громадських слухань з питання видобутку сланцевого газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.