НОВИНИ

За поглиблення співпраці з Митним союзом відповідатиме Бойко

Кабінет міністрів створив робочу групу високого рівня з питань поглиблення співробітництва з Митним союзом Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь і Казахстан). Про це повідомляє прес-служба уряду.

Відповідне рішення було ухвалене в понеділок.

Керівником робочої групи, до якої увійшло 10 осіб, призначено віце-прем'єра Юрія Бойка.

Згідно з інформацією прес-служби Кабміну, робочу групу утворено "з метою підготовки та реалізації заходів, спрямованих на поглиблення співробітництва з Митним союзом та Єдиним економічним простором Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації, створення сприятливих умов для збільшення товарообігу, покращення торговельного балансу, розширення коопераційних зв’язків, залучення інвестицій та інновацій у реальний сектор економіки".

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що Україна має намір стати спостерігачем у Митному союзі.

Згодом ЗМІ повідомили, що підписання меморандуму про статус спостерігача України в МС може відбутися на найближчій зустрічі глав держав ЄврАзЕС.

Як відомо, президент Віктор Янукович доручив Мінекономрозвитку до липня 2013 року розробити програму співпраці з країнами Митного союзу Єдиного економічного простору на середньострокову перспективу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.