НОВИНИ

Азаров пропонує скаржитися на комунальні служби йому в Facebook

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив підготувати сили і засоби для підвозу хліба, води, деяких інших продуктів першої необхідності, медикаментів на випадок, якщо стихія затягнеться і населені пункти або райони залишаться відрізаними від постачання. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє прес-служба Кабміну.

«Ще раз переконливо прошу всіх усвідомити складність ситуації і мобілізуватися», - зазначив Азаров.

Він запропонував усім повідомляти його на сторінці у Facebook «про ситуації, в яких людям зараз потрібна допомога, про те, де наші служби недопрацьовують, і, звичайно, пропонувати рішення», запевнивши, що на всі повідомлення буде негайна реакція.

«Тільки що я віддав розпорядження організувати додаткові дії з вивезення снігу з населених пунктів. Бо якщо на автотрасах досить розчищати дорожнє полотно, скидаючи сніг на узбіччя, то в містах скинутий на край дороги сніг вже став критичною проблемою», - поінформував Азаров .

При цьому він наголосив, наскільки це важка і масштабна робота, адже практично всі крайні смуги і тротуари заставлені автомобілями. Багато машин з вчорашнього дня застрягли і залишені власниками. Все це вкрай ускладнює проведення робіт.

«Я хочу звернутися до всіх автомобілістів з величезним проханням. Допоможіть дорожнім службам і рятувальникам. Проявіть свідомість і солідарність. По-перше, потрібно просто відмовитися від поїздок на особистих автомобілях. Адже ви не знаєте, в яку ситуацію можете потрапити. По-друге, як тільки можна, де тільки можна, максимально звільнити проїжджу частину, проїзди та під'їзди до будинків від припаркованих автомобілів. Інакше снігоприбиральна техніка просто не зможе працювати настільки ефективно, як могла б. Найголовніше - щоб на виклики могли дістатися машини швидкої допомоги і потім доставити пацієнтів в лікарні. Розчищенню доріг та під'їздів до медичних установ я доручив приділити першочергову увагу. А якщо десь відповідні служби не встигають, потрібно звертатися за допомогою до людей, організовувати добровольців, тому що страшніше того, що комусь неможливо надати медичну допомогу, нічого немає», - написав Азаров.

Нагадаємо, київська влада має намір почистити столичні дороги від снігу до понеділка.