НОВИНИ

Севастопольський суд повернув Києву санаторій, незаконно переданий Москві

Севастопольський апеляційний господарський суд зобов'язав повернути державі євпаторійський санаторій "Першотравневий", незаконно переданий виконкомом міськради Євпаторії у власність Москви (РФ). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

Госпсуд задовольнив позовні вимоги прокуратури Євпаторії і визнав недійсними рішення виконкому Євпаторійської міськради, якими майновий комплекс санаторію "Первомайський" загальною площею 8,3 тис кв м оформили на Департамент майна Москви.

"Суд визнав обгрунтованими доводи наглядового відомства про відсутність у органу місцевого самоврядування повноважень щодо розпорядження спірним майном. За цих обставин рішення про оформлення права власності скасовано та зобов'язано іноземного власника, який придбав санаторний комплекс на підставі цих рішень, повернути його Фонду держмайна України", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, у грудні 2012 року АМКУ дозволив британській компанії з активами у чотири фунти стерлінгів купити санаторій в Криму.

Нагадаємо, 2011 року суд визнав незаконним відчуження приватним підприємством «Брік» клінічного санаторію імені Пирогова на Одещині.  Санаторій повернено у власність держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.