НОВИНИ

Азаров втрачає зв’язок з реальністю через підлеглих і ями на дорогах

Прем'єр-міністр Микола Азаров заперечує можливість неякісного ремонту доріг Державним агентством автомобільних доріг «Укравтодор» через погані погодні умови. Про це він сказав журналістам у ході відвідування Національного транспортного університету.

«Ось сюжети канали показують: от дороги, ось зима, ось сніг, не можна, мовляв, нічого робити ... А мені фахівці заявляють, що зараз технології дозволяють ремонтувати дороги практично в будь-яку погоду», - сказав Азаров.

Він також висловив упевненість в якісному ремонті доріг «Укравтодором» і зазначив, що готовий покарати його керівництво у разі доказів зворотного.

Азаров також зазначив, що заява про 100% відремонтованих доріг стосується тільки 23 основних напрямків.

Як повідомлдялось, 21 березня на офіційному сайті уряду оприлюднили інформацію, що «погода внесла корективи в хід ремонтних робіт на дорогах, оскільки у зв’язку з різкими перепадами температур у березні дорожнє полотно продовжує руйнуватися, а тому збільшилася кількість ділянок, покритих вибоїнами».

У Кабміні запевняли, попри те, що «вже понад місяць тривають роботи з ліквідації вибоїн, завершити цю роботу поки що не вдається через постійне збільшення площ, які потребують ремонту».

Раніше підлеглі Азарова повідомили, що керівництво Укравтодору доповіло прем’єру про ліквідацію ямковості на 98% основних доріг загального користування державного значення.

Нагадаємо, Азаров вже заявляв, що неякісні дороги руйнуються через перепади температур, а на створення якісного дорожнього покриття немає грошей, а тому чесні люди не повинні дорікати уряду за погану якість доріг.

Експерти вважають, що корупційна складова різних видів дорожніх робіт унаслідок завищення цін на матеріали, проведення фіктивних робіт та зниження якості робіт складає від 50% до 70%.

За даними Світового економічного форуму, Україна займає 137 місце у світі з 144 за якістю доріг.

Читайте також Нові "технології покращення": ями на дорогах засипають вугіллям, цеглою, сміттям та землею