НОВИНИ

У місті "героя козацького народу" в захисників Тимошенко кинули лайно

У Харкові 22 березня після завершення судового засідання, коли захисники та депутати «Батьківщини», виходили з приміщення, до них підійшли провокатори і кинули кілька поліетиленових пакетів з екскрементами. Про це повідомляє прес-служба "Батьківшини"

«На щастя, ні в кого не попали. Міліція затримала 9 осіб, які брали учать у провокації», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, Київський районний суд Харкова переніс розгляд кримінальної справи за обвинуваченням колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко у зловживанні на посаді керівника Єдиних енергетичних систем України на 12 квітня.

«Суд постановив вважати неможливим розглядати справу за відсутності підсудної Тимошенко та її захисника Тимошенко Євгенії», - заявив суддя

Суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня перебуває на лікування у харківській лікарні, не була присутньою.

Тимошенко «обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку».

Як повідомлялось, нещодавно Міжнародна академія Козацтва присвоїла меру Харкова Геннадію Кернесу звання «Герой козацького народу» і обрала академіком козацтва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.