НОВИНИ

Суд вкотре відмовився розглядати справу ЄЕСУ без Тимошенко

Київський районний суд Харкова переніс розгляд кримінальної справи за обвинуваченням колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко у зловживанні на посаді керівника Єдиних енергетичних систем України на 12 квітня. Відповідну постанову зачитав на засіданні головуючий суддя Костянтин Садовський.

«Суд постановив вважати неможливим розглядати справу за відсутності підсудної Тимошенко та її захисника Тимошенко Євгенії», - заявив Садовський.

Суд оголосив у судовому засіданні перерву до 12 квітня, 16:00.

Потім Садовський оголосив про закриття засідання. Засідання суду тривало близько 15 хвилин.

В ході нього захисник Тимошенко Сергій Власенко зробив зауваження представникам обвинувачення за те, що всупереч наказу генерального прокурора вони присутні в суді не в формі.

Він зачитав заяву Тимошенко з проханням розглянути в її відсутність її численні клопотання про закриття справи у зв'язку з відсутністю в її діях складу злочину.

«Я ще раз підкреслюю, що це питання можна розглядати у відсутності підсудного», - сказав Власенко.

Садовський заявив, що всі клопотання суд розгляне у присутності Тимошенко.

Нагадаємо, Суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня перебуває на лікування у харківській лікарні, не була присутньою.

Тимошенко «обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.