НОВИНИ

Тюремники поскаржилися, що Тимошенко повернулася до них спиною

Тимошенко відмовилася спілкуватися з тюремниками про етапування до суду і відвернулась від керівника Качанівської колонії. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

Начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащиков намагався ознайомити екс-прем’єра Юлію Тимошенко з викликом до Київського районного суду Харкова для участі у судовому засіданні 22 березня.

«Тимошенко відмовилася спілкуватися на тему свого етапування до суду для участі у засіданні: відвернулась від керівника установи і на запитання, чи готова вона їхати до суду, Ю.Тимошенко взагалі не відповіла», – йдеться у повідомленні.

Натомість вона передала керівнику колонії власноруч написану заяву. У цій заяві зокрема йдеться про те, що вона не вбачає підстав брати участь у зазначеному судовому засіданні.

Як зазначено у повідомленні, Тимошенко вимагає від суду розглянути її клопотання «по суті справи».

Екс-прем’єр не зважала на роз’яснення Колпащикова про те, що слухання кримінальної справи, а також розгляд будь-яких клопотань судом по суті справи за відсутності підозрюваної особи, не передбачено чинним законодавством.

Проігнорувавши усі зауваження та запитання керівника колонії, не надала згоду на етапування її до суду, стверджують у ДПСУ.

Про чергову відмову засудженої брати участь у судовому засіданні адміністрацією Качанівської виправної колонії склали відповідний акт, який передали до суду.

Як повідомлялось, захисник екс-прем'єра Сергій Власенко повідомив, що 22 березня Тимошенко не братиме участь у засіданні Київського райсуду у справі ЄЕСУ в режимі відеоконференції.

На початку березня прес-служба Державної пенітенціарної служби України повідомила, що екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко поки що відмовляється від участі у судових засіданнях в режимі відеоконференції.

Нагадаємо, наглядова місія Європейського парламенту, до складу якої входять колишні президенти Європарламенту Пета Кокса та Польщі Олександра Кваснєвського, відвідають Тимошенко 28 березня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.