НОВИНИ

Попов подякував депутатам за вибори у Києві

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов позитивно ставиться до прийняття в першому читанні проекту постанови про вибори у Києві. Про це він заявив, відповідаючи на питання журналістів, передає ТСН.

"Невирішеність питання про місцеві вибори в Києві створила б додаткову напруженість у суспільстві. Тому наполегливість народних депутатів, які ініціювали прийняття потрібного для Києва закону, можна тільки вітати", - заявив Попов.

За словами градоначальника, він зустрічався з народними депутатами, яких підтримали кияни, відразу після виборів, і закликав їх сприяти законодавчому врегулюванню насущних проблем Києва, в тому числі проблеми бюджету та розвитку місцевого самоврядування.

"Я вдячний народним депутатам, які нарешті змогли переступити через амбіції і відволіклися від політичної боротьби, незважаючи на приналежність до різних політичних сил, змогли об'єднатися для вирішення проблем міста, в якому вони живуть. Від імені всіх киян закликаю їх найближчим часом підготувати і винести на голосування законопроекти, спрямовані на вирішення інших, не менш гострих проблем столиці. Зокрема, проблеми вилучень з київського бюджету і захисту історичної спадщини Києва", - акцентував голова КМДА.

Нагадаємо, 21 березня Верховна Рада прийняла за основу проект постанови про призначення на 2 червня виборів мера Києва і депутатів Київради. Постанову планується підготувати до другого читання за два тижні.

Разом з тим лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що фракція ПР очікуватиме  рішення КС у питанні проведення виборів в Києві. За його словами, ПР має намір ухвалити в цілому постанову про дату виборів тільки після рішення КС.

Опозиція вважає, що рішення КС буде написано під диктовку Адміністрації президента.

Депутат Петро Порошенко (позафракційний) заявив, що Конституційний суд ще не взяв до провадження подання народних депутатів, що стосується виборів київського мера і депутатів Київської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.