НОВИНИ

  ▪   Олександр Михельсон

Пашинський: Команда Януковича може відвести Курченку роль "кабанчика"

Оточення Януковича може "з'їсти" бізнес нового олігарха Сергія Курченка. Про це в інтерв’ю Тиждень.ua заявив депутата від фракції «Батьківщина» Сергій Пашинський.

«Мені шкода цю молоду людину. Ця людина явно не розуміє, куди потрапила. Якщо вірити радянським дисидентам, зеки ГУЛАГу, коли йшли на втечу, брали з собою когось відгодованого, щоб потім його вбити й харчуватись його м’ясом в тайзі. Вони це називали «кабанчиком». Так ось: я нікому не раджу бути «кабанчиком» у хлопців Януковича», - сказав Пашинський.

«Поки що його бізнес, звісно, квітне пишним цвітом. Інша річ – який це бізнес. Свого часу я працював у слідчій комісії по компанії «Лівела», котра завезла в Україну величезну кількість бензину контрабандою, без сплати акцизів. Віктор Федорович тоді ще прикидався демократом, тому ми змогли отримати деякі документи по діяльності цієї компанії. Я впевнений, це були далеко не всі документи. Але навіть на основі цих даних ми встановили, що державі завдано збитків на чотири мільярди гривень. Чотири мільярди! Ми це показали на документах – але результатів не було», - наголосив опозиціонер.

«Я гадаю, ми зараз маємо справу з новим виданням «Лівели». От і все», - додав Пашинський.

Повний текст інтерв'ю із Сергієм Пашинським читайт тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.