НОВИНИ

Янукович звільнив заступника Присяжнюка, який став фігурантом корупційного скандалу

Президент Віктор Янукович звільнив заступника міністра аграрної політики та продовольства України Михайла Чужмира. Про це йдеться в Указі № 150/2013 від 21 березня. Який оприлюднений на офіційному сайті президента.

«Звільнити Чужмира Михайла Андрійовича з посади заступника Міністра аграрної політики та продовольства України - керівника аппарату». – йдеться у документі.

Як повідомлялось, на початку березня ЗМІ повідомляли, що заступника міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка, керівника апарату МінАП Михайла Чужмира затримали при отриманні хабара під час роботи у відомстві комплексної комісії.

Також повідомлялось, що у зв’язку з цим  Віктору Януковичу направлено подання на звільнення Чужмира.

Відомство Присяжнюка відреагували на цю інформацію оригінально. Зокрема, заперечивши хабарництво, в мінстерстві порадили журналістам говорити про корупцію з аграрними експертами.

Станом на грудень 2012 року до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, внесено 5,7 тис. рішень судів першої інстанції щодо притягнення осіб до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень. 

Втім, лише до 16% кримінальних справ, порушених за фактом отримання хабара, закінчуються судовими вироками.

Читайте також: Політики і чиновники уникають покарання за хабарництво, ДТП і навіть вбивство

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.