НОВИНИ

Мер Краматорська пропонує "професійно боротися" з інтернет-ЗМІ

Мер Краматорська (Донецька область) Геннадій Костюков не задоволений публікаціями в інтернет-ЗМІ і вважає, що в інтернеті “потрібно навести порядок”. Про це він сказав 21 березня в Краматорську під час участі у виїзній нараді секретаріату Національної спілки журналістів України і Донецької обласної спілки журналістів, повідомляє “Восточный вариант”.

Зокрема, мер міста розповів про взаємодію місцевої влади та міських засобів масової інформації. На його думку, преса почувається вільно, але в інтернеті дуже багато негативної інформації.

«У Краматорську достатня кількість якісних видань. Вони не дають дрімати місцевій владі. У мене нормальні стосунки з пресою. Хотілося б, щоб журналісти об'єктивно висвітлювали роботу міської влади. В інтернеті, на жаль, спостерігається протилежна картина. Нормальна людина після п'яти хвилин читання різних форумів впадає в ступор: суцільне хамство і негатив», - зазначив він.

На думку Костюкова, саме інтернет сформував у населення негативну думку з приводу видобутку сланцевого газу.

«Ми повинні професійно боротися з цим, - додав він. - Треба навести порядок в ефірі. Вигуки «геть, ганьба» - це не дискусія».

Також він зазначив, що преса в Краматорську почувається вільно, журналісти мають можливість спілкуватися з будь-яким чиновником і отримувати необхідну інформацію.

На запитання, як часто він проводить прес-конференції, мер відповів, що цілком достатньо того, що журналісти присутні на робочих апаратних нарадах.

«Там можна отримати більше інформації, ніж на будь-якій прес-конференції», - зазначив він.

Нагадаємо, 18 березня перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін запропонував запровадити кримінальну відповідальність за наклеп в Україні. Згідно з опублікованою інформацією, він має намір внести зміни у відповідну статтю до законодавства під час нинішньої каденції парламенту.

Як відомо, у жовтні 2012 року Верховна Рада скасувала прийнятий раніше у першому читанні проект закону "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України, що стосуються посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини". Законопроект за авторством регіонала Віталія Журавського був прийнятий у першому читанні у вересні та викликав хвилю протестів в Україні.

Проект закону також викликав критику з боку Єврокомісії, Ради Європи, ОБСЄ, громадських організацій та депутатів Європарламенту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.