НОВИНИ

Азарову необхідно 500 млрд гривень, щоб привести дороги у пристойний стан

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє про необхідність 500 млрд гривень для приведення доріг у пристойний стан. Про це він сказав на засіданні Ради регіонів під головуванням президента Віктора Януковича.

«Я часто чую: дороги б зробити, лікарні б побудувати. Ми підрахували, скільки необхідно, щоб хоч трохи привести в порядок дороги - вийшла колосальна сума - 500 млрд гривень треба вкласти, щоб привести наші дороги і транспортну комунікацію, в якій 170 тис. кілометрів, у більш-менш пристойний стан», - розповів прем'єр.

Читайте також: Нові "технології покращення": ями на дорогах засипають вугіллям, цеглою, сміттям та землею

За його словами, обсяги ВВП і продуктивних сил України не покривають повністю потреб країни.

«У нас є невідповідність між рівнем розвитку виробничих сил, обсягом ВВП і структурою країни, бюджетної сфери. Треба не забувати, що за рівнем валового продукту ми знаходимося в 1980-х роках », - розповів Азаров.

За його словами, без проведення реформ економіки не можна вирішити проблему, у тому числі в сфері охорони здоров'я та житлово-комунального господарства.

Азаров підкреслив, що 30 років нічого не робилося, і потрібен час, ретельний розрахунок і планування, щоб просунутися вперед.

Як повідомлялось, експерти вважають, що корупційна складова різних видів дорожніх робіт унаслідок завищення цін на матеріали, проведення фіктивних робіт та зниження якості робіт складає від 50% до 70%.

За даними Світового економічного форуму, Україна займає 137 місце у світі з 144 за якістю доріг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.