НОВИНИ

Янукович: опозиція п’ять років руйнувала країну, і "ми їм не заважали, ми їм підказували"

Президент Віктор Янукович вірить, що коли-небудь в країні будуть конструктивна опозиція і ефективна влада. Про це він сказав під час засідання Ради регіонів у четвер.

"Я вірю в те, що коли-небудь в Україні буде і конструктивна опозиція, і ефективна влада. Однак, ми над цим повинні цивілізовано працювати і не на горло, як кажуть, брати, наступати один одному, а разом сідати і думати, як краще це робити, як краще розвивати нашу країну, як разом бачити завтрашній день, і як будуть жити наші діти в цьому дні, і не їздити за кордон, отримувати там завдання, що тут робити в країні ", - сказав Янукович.

При цьому президент звинуватив нинішню опозицію в тому, що вона заважає розвивати країну, проводити необхідні реформи.

"Я багато разів говорив - ми всіх знаємо в обличчя. Готові очі в очі ставати навпроти і говорити з ними. Чому вони 5 останніх років руйнували країну? Ми їм не заважали, ми їм підказували, ми не приходили на засідання уряду і не заважали їх проводити. Це не їх рівень відповідальності. Прийдуть до влади - вони зайдуть у ці кабінети, якщо народ їм довірить, і вони покажуть. Але ми вже це бачили, і неодноразово", - сказав президент.

За словами Януковича, сьогодні головне не боротьба за владу, а боротьба за підвищення рівня економіки, за порятунок країни від світової кризи. Заради цієї мети Янукович закликав усіх політиків об'єднуватися і служити спільної мети.

Нагадаємо, раніше Янукович назвав українську опозицію екстремістською

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.