НОВИНИ

Янукович пояснив місцевій владі, що хто не знає слова імідж, той не матиме доходів

Президент Віктор Янукович критикує місцеву владу за відсутність реклами інвестиційних та туристичних можливостей регіонів. Про це Янукович заявив 21 березня на засіданні Ради регіонів.

"В Україні вкрай неефективно використовуються на місцевому рівні потенційні джерела доходу держави: природні ресурси, земля, туристична та рекреаційна сфера... Практично не рекламуються інвестиційні та туристичні можливості регіонів, привабливість туристичних об'єктів", - підкреслив Янукович.

На його думку, органи місцевого самоврядування недооцінюють потенціал об'єктів комунальної власності, доходи від яких, на думку Януковича, можуть стати стабільним джерелом доходів місцевих бюджетів.

"Є регіони, які займаються іміджевою політикою, а є такі регіони, які такого слова не знають", - підкреслив він.

У зв'язку з цим президент вважає, що в кожному регіоні необхідно розробити інвестиційні карти, на яких були б відзначені місця, привабливі для інвестицій.

Янукович підкреслив, що місцевій владі необхідно вжити комплексних заходів для створення нових робочих місць і самостійно заробляти кошти до бюджетів.

Крім цього, президент вимагає від Кабінету Міністрів звернути увагу на проблеми села.

"Сучасне село переживає складні часи: зменшується кількість сільського населення, близько третини його (населення) складають пенсіонери, працездатне населення їде у великі міста або за межі країни. Тому сьогодні я в черговий раз звертаю увагу уряду на це", - сказав Янукович.

Також він доручив Кабінету Міністрів розробити нові підходи до регіональної політики.

Янукович пояснив місцевій владі, що хто не знає слова імідж, у того і доходів не буде

Як повідомлялось, раніше Янукович закликав членів Ради регіонів та обмінюватись досвідом, а не «сидіти як кроти по норах».

Нагадаємо, на одному з засідань Ради регіонів Януковичу розповів, що йому доводиться "штовхати в одне місце" пасивних керівників регіонів країни, щоб вони активізували роботу з інвесторами.

При цьому Янукович обіцяв створення умов на державному рівні і просування інвестиційних програм на міжнародному рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.