НОВИНИ

Нова панельна дискусія «Дерадянізація: досвід Естонії і чому дерадянізація вкрай необхідна для сучасної України»

Книгарня «Є» та тижневик «Український тиждень» запрошують на панельну дискусію «Дерадянізація: досвід Естонії і чому де радянізація вкрай необхідна для сучасної України», яка відбудеться 28 березня.

Журнал «Український тиждень» продовжує серію панельних дискусій за участю політиків та експертів на актуальні суспільно-політичні й соціально-економічні теми.
На черговій зустрічі буде обговорено, як Естонії вдалося успішно пройти шлях розриву з тоталітарним спадком та подолання практик радянського минулого, реформування всіх сфер життя у напрямку розбудови держави на базі національних і європейських цінностей, чому Україна так досі й не здійснила всеохопної де радянізації та якою вона могла б бути.

Головні доповідачі:
Ерккі Баховскі – прес-секретар представництва Єврокомісії в Естонії, член Естонського інституту зовнішньої політики, провідний естонський журналіст.
Ігор Лосєв – доцент Національного університету «Києво-Могилянська академія». У дискусії візьмуть участь також представники парламентських політичних сил.

Зустріч відбудеться 28 березня о 18-30  у київській книгарні "Є" за адрсесою: вул. Миколи Лисенка,3. Онлайн-трансляцію заходу можна побачити на нашому сайті.

Читайте також: Дерадянізація в Україні на рівні символів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.