НОВИНИ

Симоненко попереджає, що влада готує обрання президента в Раді

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко заявляє, що нинішня влада працює над тим, щоб президент у 2015 році обирався в парламенті. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

"Наразі завершується перший етап політичних дій, зроблених великим олігархічним капіталом для дискредитації парламенту", - заявив Симоненко.

"Цей процес завершується в умовах, коли розпочався другий етап з того, що активно опрацьовується питання про проведення референдуму, мета й завдання якого - ввести мажоритарну систему, скоротити кількість депутатів, створити двопалатний парламент і ухвалити нову Конституцію", - зазначив він.

"Усе це робиться для того, щоб здійснити через обман виборців, по суті, підготовку законодавчої бази для остаточного перетворення парламенту на ручний. Тобто, він втратить основне своє призначення - бути публічною трибуною інтересів народу, й через нову Конституцію з тими самими повноваженнями в парламенті (хочуть – Ред.) обрати президента у 2015 році", - заявив лідер КПУ.

"Ось це завдання наразі вирішується, і в цьому ми, комуністи, переконані", - резюмував Симоненко.

Як відомо, чергові вибори президента України мають відбутись у 2015 році.

Нагадаємо, раніше опозиція заявляла, що метою Конституційної асамблеї є обрання президента Віктора Януковича на другий термін парламентом.

Читайте також: Конституційна асамблея: запасний варіант для влади

На думку експертів, оточення президента Віктора Януковича розробляє три сценарії на президентські вибори 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.