НОВИНИ

Порошенко заявляє, що КС ще не брався за київські вибори

Народний депутат Петро Порошенко (позафракційний) заявляє, що Конституційний суд ще не взяв до провадження подання народних депутатів, що стосується виборів київського мера і депутатів Київської міської ради.

"Конституційний суд станом на сьогодні не відкрив провадження за зверненням 48 народних депутатів", - заявив він.

За словами Порошенка, це означає, що "цієї справи в Конституційному суді не існує і жодних заборон, ніяких обмежень, що стосуються виборів у місті Києві, не існує".

Нагадаємо, 21 березня Верховна Рада прийняла за основу проект постанови про призначення на 2 червня виборів мера Києва і депутатів Київради. Постанову планується підготувати до другого читання за два тижні.

Разом з тим лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що фракція спочатку пропонувала підтримати цю постанову в першому читанні і дочекатися рішення КС у питанні проведення виборів в Києві. Єфремов підтвердив, що фракція Партії регіонів буде очікувати цього рішення КС, і має намір ухвалити в цілому постанову про дату виборів тільки після рішення КС.

Опозиція вважає, що рішення КС буде написано під диктовку Адміністрації президента.

Раніше Порошенко заявляв, згідно з Конституцією, рішення про призначення дати виборів приймає Верховна Рада. "З яких це пір звернення до Конституційного суду стало підставою для того, щоб відкладати рішення Верховної Ради?", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.