НОВИНИ

Єфремову наказали протоколювати присутність регіоналів у Раді

Олександр Єфремов відчитав депутатів фракції Партія регіонів за відсутність у Раді й пригрозив, що вестиме протокол їхнбої присутності. Про це він заявив зранку під час зібрання на засіданні ради у сесійному залі, повідомляє на своїй сторінці у Facebook журналістка «5-го каналу» Ольга Снісарчук.

«І друге питання – присутність… Не можна так: захотів – поїхав, захотів – призначив у посольстві США чи десь там. Ну, не можна, неможливо так працювати. Я не можу… Ображайтеся, не ображайтеся – нам треба віддати 226 голосів», – сказав Єфремов.

За словами Єфремова, є робочі дні, під час яких потрібно прийти й працювати.

«Я ж ніколи нікого... Є три тижні у нас неробочих, на здоров'я плануйте... Але є 4 дні на тиждень, давайте їх... Повірте, у мене є команда щодня протоколювати всю присутність! Потім через певний час будуть зроблені висновки», – заявив регіонал.

Також лідер фракції ПР наголосив, що не хоче цим займатись.

«Ви ж всі керівники, ви знаєте, якщо у вас десь на підприємстві щось треба зробити, ми стягуємо всіх. Ось зараз така робота у нас», – резюмував Єфремов.

Окрім того, він підкреслив, що потрібно робити все разом.

«Немає красивих і некрасивих. Я звертаюся до всіх. Не можна якщо фракція займається чимось одним, а хтось ходить по залу і посміхається .. створюється таке враження, що одні боги, а другі – повинні щось робити. І повірте, потрібно жорстке ставлення до цього питання. Або ми колектив, або хто не хоче бути колективом…», – наголосив Єфремов. 

Як відомо, 19 березня Верховна Рада не змогла нормально працювати, оскільки опозиція знову звинуватила "регіоналів" у кнопкодавстві.

Зокрема, під час засідання помічники опозиційних депутатів з балкона Ради зафіксували чергове порушення персонального голосування у парламенті з боку представників ПР.

Регіонал Борис Колесніков помітив фіксування кнопкодавства з балкона Ради і почав погрожувати помічникам опозиційних депутатів із сесійної зали. Згодом він піднявся на третій поверх в ложу помічників депутатів і намагався "розібратися" з ними за фіксацію кнопкодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.