НОВИНИ

«Майбутнє Європи і український євроінтеграційний контекст». Дивіться онлайн-трансляцію заходу

Книгарня «Є», тижневик «Український тиждень» спільно з Польським Інститутом у Києві у межах проекту «Європейський досвід: Польща» запрошують на зустріч з президентом Центру європейської стратегії demosEUROPA Павелом Свєбодою. Зустріч відбудеться 26 березня.

 Тема зустрічі «Майбутнє Європи і український євроінтеграційний контекст».
Павел Свєбода – президент та один із засновників Центру європейської стратегії demosEUROPA. Випускник Лондонської школи економіки і Лондонського університету. Радник президента Республіки Польща з питань ЄС у 1996 – 2000 роках, згодом — керівник Управління з питань європейської інтеграції в Канцелярії президента Польщі.
У 2001 — 2006 роках очолював департамент ЄС у Міністерстві закордонних справ своєї країни, відповідав за питання. пов’язані з переговорами про вступ до ЄС, пізніше займався інституційними реформами й переговорами щодо нової Багаторічної фінансової перспективи ЄС.
Член багатьох міжнародних аналітичних організацій та інституцій, серед них: Лісабонська Рада, Центр європейської політики, Рада з міжнародних відносин Ради Європи, Балтійський форум розвитку, Група Спінеллі, Notre Europe. Постійний політичний оглядач Gazety Wyborczej.

Зустріч відбудеться 26 березня о 18-30  у київській книгарні "Є" за адрсесою: вул. Миколи Лисенка,3. Онлайн-трансляцію заходу можна побачити на нашому сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.