НОВИНИ

Чиновники Київської ОДА влаштували під ЦВК незаконний базар за вказівкою Азарова

Ринок київської ОДА на площі Лесі Українки працює незаконно. Про це свідчить відповідь Печерської районної держадміністрації на звернення Миколи Томенка щодо дотримання вимог чинного законодавства при влаштуванні та експлуатації базару на площі Лесі Українки в центрі Києва, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

У листі повідомляється, що за результатами перевірки щодо законності розміщення постійнодіючого ярмарку, організованого Київською обласною держадміністрацією, відділом контролю за благоустроєм Печерської райдержадміністрації було виявлено відсутність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд (наметів) та складено протоколи про адміністративні порушення.

Крім того, відповідальній особі за проведення цього ярмарку було вручено припис щодо надання дозвільної документації на проведення ярмарку. Але станом на 07.03.2013 р. дозвільні документи так і не були надані.

Більше того, Головне управління агропромислового розвитку Київської обласної держадміністрації поінформувало, що цей «базар» відбувається на підставі рішень Кабміну щодо активізації ярмаркових заходів у період новорічних та різдвяних свят (!).

У зв’язку з наданою інформацією, Томенко очікує відповідної реакції і від прокуратури Києва.

Водночас народний депутат озвучив запропонований киянами наступний вихід із ситуації: організовувати «ярмарок продовольчих товарів від виробника» у вихідні дні та на свята.

«Натомість в робочі дні працівники ЦВК, Київської ОДА та облради і Комітетів Верховної Ради, які працюють у будівлі на площі Лесі Українки, 1, безперешкодно потрапляли би на роботу та проводили відповідні заходи, а кияни могли би спокійно пересуватися площею», – зазначив Томенко.

Як повідомлялось, у грудні 2012 року прем’єр-міністр Микола Азаров наказав міністерствам і відомствам, місцевим держадміністраціям зробити все від них залежне, щоб свята для людей були радісними і створити максимально комфортні умови під час проведення 2,5 тис. передноворічних ярмарків, на яких має реалізуватися 30 тисяч тонн сільськогосподарської та продовольчої продукції..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.