НОВИНИ

Міжнародні спостерігачі вважають вибори в Раду юридично не завершеними

Міжнародна організація зі спостереження за виборами CIS-EMO стурбована тим, що Верховна Рада досі не призначила дату виборів у п'яти проблемних округах.

"CIS-EMO - єдина місія міжнародного спостереження, яка на даний час не оприлюднила свій фінальний звіт щодо парламентських виборів 2012 року. Ми це робимо свідомо, тому що вважаємо, що ці вибори юридично не є завершеними - залишаються п'ять округів, де до цих пір не обрані депутати по мажоритарних округах через зловживання, порушень демократичних стандартів, українського законодавства", - заявив заступник директора CIS-EMO Олег Верник.

За його словами, місія оголосила привселюдно, що "ми продовжуємо фактичне спостереження за цими п'ятьма округами, і тільки після того, як цей процес буде завершений, у нас виникнуть підстави для згортання і остаточного закриття нашої місії на парламентських виборах 2012 року".

Вернік також зазначив, що місія CIS-EMO продовжує уважно стежити за перебігом подій навколо виборів у зазначених п'яти округах.

"Чесно кажучи, нас дійсно певним чином напружує і непокоїть ситуація, відповідно до якої український парламент якось повільно підходить до остаточного вирішення проблеми навколо виборів у цих проблемних округах і призначення, нарешті, дати цих виборів. Постійно ця тема відкладається і відкладається, саме тому ми не можемо вважати, що ці вибори завершені ", - ще раз підкреслив він.

Нагадаємо, 6 листопада Верховна Рада рекомендувала ЦВК провести перевибори в п'яти проблемних округах. Перед цим Центрвиборчком визнав неможливість встановлення достовірних результатів виборів в округах: № 94, 132, 194, 197, 223.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.