НОВИНИ

Яценюк запевняє, що у Януковича вже написали рішення Конституційного Суду про вибори в Києві

Керівник фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк стверджує, що Адміністрація президента вже підготувала рішення Конституційного Суду про вибори в Києві. Про це Яценюк розповів журналістам у Раді.

"Рішення вже готове. Льовочкін його написав. Залишилося передати його до Конституційного Суду", - сказав Яценюк.

За його словами, Банкова обирає між двома варіантами розв’язання з київськими виборами.

"Перший варіант – це скасування виборів через Конституційний Суд, який скаже, що наступні вибори мають відбутися в 2015 році. Другий варіант – це призначення виборів мера, який працюватиме лише до 2015 року", - сказав Яценюк.

"Тобто робиться демотивація для учасників виборів мера", - додав він.

Як повідомлялось, Верховна Рада не змогла ухвалити поставу про призначення чергових виборів депутатів Київської міської ради та виборів міського голови Києва.

Раніше всі депутати-регіонали пішли з зали Верховної Ради під час розгляду питання про призначення виборів у Києві.

Спікер парламенту Володимир Рибак заявив, що Верховна Рада планує з21 березня розглянути першим питанням призначення виборів у Києві.

Опозиція заявляла, що якщо Партія регіонів у Верховні Раді не підтримає питання щодо призначення виборів Київради та Київського міського голови, то 2 червня 2013 року опозиціонери заблокують Київраду

Раніше 48 депутатів звернулись до Конституційного суду з проханням розтлуматичити законність виборів у Києві 2 червня.

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування рекомендував парламенту призначити вибори мера Києва на 2 червня. Відповідний проект постанови №1030 був зареєстрований у Раді 12 грудня минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.