НОВИНИ

Регіонали і комуністи зірвали призначення виборів у Києві

Верховна Рада не змогла ухвалити поставу про призначення чергових виборів депутатів Київської міської ради та виборів міського голови Києва. За відповідну постанову проголосували лише 179 депутатів з 226 необхідних.

Так, за призначення виборів у Києві проголосували 7 депутатів від ПР, 84 – «Батьківщини», 37 – від УДАРу, 33 – від «Свободи», 18 – позафракційних, 0 – від КПУ. 

Перед голосуванням регіонал Віталій Журавський нагадав, що Партія регіонів подала звернення до КС щодо відповідності Конституції проведення виборів мера і Кивради в один і той самий час.

"Без висновків КС  рухатися далі неможливо", - заявив Журавський.

Тому він запропонував у четвер проголосувати проект в першому читанні.

"А після вердикту суду розглянути в цілому", - додав Журавський.

Крім того він попросив спікер Володимира Рибака звернутися до КС, щоб той розглянув відповідне подання депутатів як невідкладне.

У свою чергу ударівець Валерій Карпунцов наголосив, що регламент не передбачає голосування постанови в декілька читань. Рибак поставив на голосування постанову за основу і в цілому.

Як відомо, Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування рекомендував парламенту призначити вибори мера Києва на 2 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.