НОВИНИ

Намісник Лаври здивований, чому ЗМІ розповідають про Папу Римського, а не митрополита Володимира

Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Павла здивував ажіотаж навколо обрання нового Папи Римського, про що розповідали ЗМІ протягом кількох днів. Про це йдеться у повідомленні оприлюдненому на сайті Києво-Печерської Лаври.

  «Чому ж, коли обиралися Болгарська і Антіохійський Патріархи, наші телеканали обійшли увагою ці події? З екранів телевізорів твердять: «Ми вибрали Папу! У нас є Папа!»У них, може, і Папа, а у нас - Блаженніший Митрополит Володимир. Тому, не треба заявляти, що «ми вибрали» від імені всього народу». – підкреслив Павло.

За його словами, «всі Папи люблять Україну, тому що вона - православна, а вони хочуть зробити її католицької».

«Висвітлюючи цю тему, ЗМІ захоплено розповідають, що Папа Франциск виступив проти одностатевих шлюбів, проти абортів ... Але Православна Церква завжди виступала і виступає до сьогоднішнього дня проти цих беззаконь, содомський гріх і страшного гріха вбивства дітей в утробі. Чомусь православних Патріархів і єпископів наші телеканали не показують і не розказують про їх просвітницьку діяльность з цих питань. А адже ми не мовчимо - те, що сьогодні діється в світі, - це, дійсно, Содом і Гоморра. Блаженніший Митрополит Володимир та єпископат УПЦ в проповідях дуже часто говорять про страшний покарання за ці протиприродні гріхи», - пояснив митрополит.

На його думку, сумним є той факт, що, обговорюючи обрання Папи, ніхто, крім одного католицького священиканавіть не згадав про Христа.

«Значення має тільки Папа - найвпливовіша людина. Але не можна забувати, що впливових сьогодні дуже багато, а рятівний один - Богочоловік, про Якого потрібно завжди говорити в першу чергу», - наголосив намісник Києво-Печерської Лаври.

За його словами, якщо католики вибрали свого Першосвятителя, нехай Господь допомагає йому в нелегкому служінні.

«Для мене Папа - єпископ, а те, що він став Предстоятелем Церкви - це інше питання. Не думаю, що настануть кардинальні зміни. Дай Бог, щоб його політика церковного управління продовжила справи його попередника Бенедикта XVI, який, я б сказав, був прихильний до Православної Церкви. При ньому в Україні вщухли захоплення храмів і, хоча греко католики ніколи не були щирими, і від них можна чекати чого завгодно, але все ж, мені здається, попередній Папа їх стримував. Дай Бог миру в духовному світі», - наголосив Павло.

Як повідомлялось, 13 березня у Ватикані було обрано 266-го Папу Римського. Ним став кардинал з Аргентини, архієпископ Буенос-Айреса, Хорхе Маріо Берґольйо, який прийняв ім'я Франциск.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.