НОВИНИ

Регіонали залишили залу засідань Ради під час розгляду питання про вибори у Києві

Майже всі "регіонали" пішли з зали Верховної Ради під час розгляду питання про призначення виборів у Києві.

Більшість провладної фракції станом на 11:15 перебувала у кулуарах.

На запитання про причини виходу з зали, депутати розповіли, що "хочуть перепочити" і повернуться до зали у момент голосування.

"Регіонали" також кажуть, що їм "набридло слухати сирену".

На засідання у четвер фракція "Свобода" принесла з собою сирену, яку депутати вмикають кожного разу, коли в залі починається доповідь російською мовою.

Зокрема, коли виступав лідер Компартії Петро Симоненко, його намагалися заглушити сторонніми звуками, через що спікер Володимир Рибак попросив не заважати йому, бо ж "людина українською говорить".

Як повідомлялось, 20 березня регіонали спростували інформацію про те, що влада зацікавлена у тому, щоб вибори в Києві пройшли у 2015 році. До цього спікер парламенту Володимир Рибак заявив, що Верховна Рада планує з21 березня розглянути першим питанням призначення виборів у Києві.

Опозиція заявляла, що якщо Партія регіонів у Верховні Раді не підтримає питання щодо призначення виборів Київради та Київського міського голови, то 2 червня 2013 року опозиціонери заблокують Київраду

Раніше 48 депутатів звернулись до Конституційного суду з проханням розтлуматичити законність виборів у Києві 2 червня.

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування рекомендував парламенту призначити вибори мера Києва на 2 червня. Відповідний проект постанови №1030 був зареєстрований у Раді 12 грудня минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.