НОВИНИ

У Черкасах протестувальники намагалися штурмом увірватися у міськраду

Перед початком засідання сесії Черкаської міської ради біля Будинку рад у сквері зібралось близько 300 осіб, які прийшли на заявлену раніше акцію протесту проти політики міського голови Сергія Одарича.

Пікетувальники спробували прорватися всередину, але їх не пустив кордон із близько 30 міліціонерів у шоломах та бронежилетах.

Через міліцейський кордон на сесію до її початку о 10:00 не змогли також потрапити  частина депутатів міської ради та журналісти.

Пікетувальники тримають гасла “Одарич, залиш людям зуби”, “Сьогодні асфальт крадеш, а завтра – Шевченка проп’єш”, “Черкаси – не кормушка для Одарича”, “Разом з тролейбусами Одарич загубив совість”.

Також вони тримають прапори “Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, “Об’єднаної опозиції “Батьківщина”, “Українського демократичного альянсу за реформи (УДАРу) Віталія Кличка” і “Фронту змін”.

На акції присутні депутати обласної ради Наталія Старікова, Анатолій Бондаренко, депутат міської ради Микола Булатецький, координатор черкаської опозиції Леонід Даценко.

Наразі частина пікетувальників перемістилась до будівлі Черкаської міської ради.

За останнім повідомленням, їм вдалося прорватися на сесію міської ради у залу засідань міськради – кімнату №206.

 

 

В Україні зросла кількість судових заборон мирних зібрань: у 2012 році суди задовольнили позови щодо обмеження права на мирне зібрання у 349 випадках, у 2011 – у 237 випадках.

Лідирує у кількості заборон мирних зібрань Харківська область, за нею йдуть Крим, Київська і Миколаївська області.

Нещодавно Європейський суд з прав людини минулого тижня взяв до розгляду скаргу кандидата від опозиції на парламентських виборах-2012 у мажоритарному окрузі №197 Леоніда Даценка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.