НОВИНИ

Німецький експерт: до 2015 року Кличко навряд чи збереже нинішній імідж незаплямованого політика

Для провідних опозиційних політиків парламентські вибори стали точкою відліку підготовки до президентських виборів 2015 року, але їх перспективи наразі видаються туманними. Про це пише керівник представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні Урсула Кох-Лаугвітц в своїй аналітичній статті, опублікованій на сайті фонду.

«Під час минулої парламентської кампанії на порядку денному багатьох політиків стояли президентські вибори кінця березня 2015 року …Провідний кандидат «об’єднаної опозиції» Арсеній Яценюк боровся не лише за хороший результат блоку «Батьківщини» і його партії «Фронт змін» та п’яти менший партій, але й проти відсутньої Юлії Тимошенко за лідерство в опозиції і добру точку відліку для виборів 2015 року», - пише експерт.

«Стартовим майданчиком для 2015 року для Яценюка стане зіткнення з жорсткою конкуренцією з боку інших представників опозиційного табору – Віталієм Кличком і Олегом Тягнибоком. Усі три кандидати після поразки Ющенка стоять перед дилемою, що в Україні ще жоден кандидат не міг виграти всупереч волі східних і південних регіонів.

До березня 2015 року Кличко навряд чи зможе законсервувати свій нинішній імідж незаплямованого політика, на якого покладають великі надії та свіжої політичної сили. Новій різнобарвній фракції УДАРУ буде важко триматися купи і чітко висловлюватися в парламенті щодо конкретних політичних питань.

Тактична перспектива для Тягнибока на сьогодні, нажаль, виглядає не набагато краще», - додає Кох-Лаугвітц.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.